[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Музика та шоу бізнес » Музика » Гітара - або залог мого успіху
Гітара - або залог мого успіху
Vlad-step)))Дата: Субота, 11.04.2009, 21:59 | Сообщение # 1
I love Ukraine
Сообщений: 547
Репутация: 16
Статус: Offline
це спеціально для Yeapee

я зараз розкажу...слухай або читай))ггг)

я навчився грати сам!короче так.Я з самого дитинства ненавидів гітару!!!!але це моя помилка!
Короче ось моя історія.
Коли мені було 8 мене принудительно відправили у муз школу на гітару.Крім неї там було дуже багато інших уроків бо без них ніяк немона освоїти нотну грамоту.Я мучався кожен день!!!але батьки весь час говорили:тіпа хоч щось в житті навчишся!на уроках гітари мене зовсім нічого не приваблювало.!Я тільки ходив туди для галочки)))звісно я і вчився там погано короче за 3 роки навчяння у мене були за 1 рік 10 за 2 рік 9 а за 3 8 балів.Я б ще займався там якщо б там було щось сучасне але ж там заставляють тебе грати якусь таку дуринку, яку ще грали коли колумб Америку ще не відкрив))).короче я вмовив своїх батьків і я ства вільний!!!все гітару я закинув у комору і майже рік її небачив.Як тут я почав дивитись один прикольний серіал по нікелодену!Дрейк і Джош.Серіал мені дуже сподобався і самі актери також.Я вирішив більше дізнатись про серіал тай про актерів.Саундтрек який грався у серіалі був дуже класний і потім я дізнався що автор цього саунду той актор який знімається у серіалі.Короче це Дрейк Белл(може знаєте такого рокера)І після цього я подумав:він так класно грає на гітарі оце б і мені так навчитись і потім я згадав що в мене є гітара!!!!УУУУУУУХХХХХХХХХУУУУУУУУУУУ!і почав я грати!!!!спочатку вчився грати на табах.таби це як для мене самі прості ноти для самих простих людей.Я маю наувазі що розібратись дуже легко!але треба мати слух і знати ритм бо в табах він не вказаний!короче я тепер без гітари жити не можу!Хочеться потрапити в якусь групу де треба гітарист та грати на концертах або у клубах але фізично я з мого міста нікуди вирватись не можу.Короче совітую тобі самому розібратись.

Мій залог успіху має три пункти!!!
1)ЦЕ основне - мати дуже велике бажанння...я в літку займаюсь по 4 по 5 годин в день в будні 2 тому щоб отримати такі результити як у мене обі треба як мінімум виконувати цю опцію
2)Треба мати інтернет - інтернет це ВСЕ!!!Тільки там ти почерпаєш усі знання ( так як робив я)забудь про вчителя і муз школу....інтернет зробить тебе самоучкою
3)Розбиратись у музиці...в цей віділ входять декілька нюансів, треба мати добрий музикальний слух, бо якщо немає, то нічого не вийде...почути у музиці все що там є....коли ти дуже часо слухаєш твою улюблену пісню ти повинен почути усі нструменти, де ударні де клавіші де бас гітара , соло і овервойдер....все це треба розбирати щоб зрозуміти музику....
Короче ось так)думаю трохи допоміг!ну те що якщо навчишся грати на гітарі то дівчата пропруть толпою...я раніше не вірив а зараз сам знаю:)


Допомагаю в розкрутці сайтів.Скрипти, HTML
 
YeapeeДата: Неділя, 12.04.2009, 10:10 | Сообщение # 2
Сообщений: 35
Репутация: 1
Статус: Offline
smile Дякую )))))))))))))
 
Vlad-step)))Дата: Неділя, 12.04.2009, 11:42 | Сообщение # 3
I love Ukraine
Сообщений: 547
Репутация: 16
Статус: Offline
нема защо!учись!

Допомагаю в розкрутці сайтів.Скрипти, HTML
 
Форум » Музика та шоу бізнес » Музика » Гітара - або залог мого успіху
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024